Бюджетна система турклубу "Гряда" та система членства

найбільш актуальні теми
Відповісти
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7569
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Бюджетна система турклубу "Гряда" та система членства

#1 Повідомлення PT » 31 травня 2011, 07:54

Турклуб "Гряда" - некомерційний турклуб.

Але для діяльності клубу потрібні гроші - загальне спорядження коштує тисячі гривень, гроші потрібні і на оплату хостінгу, на оренду приміщення.

Тому у нас є своя бюджетна система та система членства.

Правила, що стосуються окремих аспектів діяльності клубу можна подивитись тут
https://docs.google.com/document/pub?id ... WOzYQGWAx8


По всім питанням можете звертатись до мене, або писати тут!
Востаннє редагувалось 08 серпня 2013, 11:20 користувачем PT, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7569
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Бюджетна система турклубу "Гряда" та система членства

#2 Повідомлення PT » 05 червня 2013, 11:52

Офіційний текст, аби було зрозуміло що і як!

Турклубом «Гряда» проводяться заходи наступних категорій:

1. Заходи спортивного, спортивно-туристичного характеру або промо-заходи, спрямовані на залучення нових членів клубу.
У вказаних заходах з учасників стягується лише собівартість заходу (розділена на всіх порівну загальна вартість заходу). Клубне спорядження надається в користування за суттєвими знижками або безкоштовно.
Від учасників вимагається активна участь у підготовці заходу, суворе дотримання програми заходу, повне та безперечне виконання вказівок керівника (організатора) заходу як на етапі підготовки заходу, так і під час його реалізації. Порушення вказаних вимог може виступати підставою для зняття особи з маршруту та заборони у подальшій участі такої особи у наступних заходах турклубу.

2. Загально-туристичні заходи.
У вказаних заходах з учасників стягується лише собівартість заходу (розділена на всіх порівну загальна вартість заходу). Клубне спорядження надається в користування учасникам за затвердженими клубом цінами, що істотно нижчі, ніж середні ціни по Києву. Можлива участь з власним спорядженням, або спорядженням, взятим в прокат в інших установах.
Від учасників вимагається виконання вказівок керівника (організатора) заходу як на етапі підготовки заходу, так і під час його реалізації. У тому числі не підлягає обговоренню програма заходу, маршрут та графік руху, учасники заходу в рівному обсязі виконують похідні обов’язки – готують їжу, встановлюють табір, несуть групове спорядження тощо.

3. Масові туристичні заходи.
У вказаних заходах, додатково до собівартості заходу (розділеної на всіх порівну загальної вартості заходу), з учасників стягується організаційний збір для компенсації часових витрат організаторів заходу. Члени турклубу (особи, що сплачують членські внески) а також особи, що беруть активну участь у підготовці заходу, можуть звільнятись від сплати організаційного збору. Орієнтовний розмір організаційного збору зазначається перед початком заходу в анонсі такого заходу.
Від учасників не вимагається, проте вітається участь у підготовці заходу. Під час самого заходу учасники зобов’язані виконувати вказівки організаторів, основні обов’язки покладаються на керівника (організатора) заходу та членів турклубу.

Усі грошові кошти, зібрані турклубом у якості організаційних зборів або плати за орендну клубного спорядження, зараховуються до бюджету турклубу та використовуються для купівлі нового туристичного спорядження, оплати оренди приміщення тур клубу та на інші туристичні цілі.

Керівник клубу та жоден з членів клубу не отримують грошових коштів за організацію та проведення заходів турклубу і здійснюють це виключно на добровільних засадах.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7569
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Бюджетна система турклубу "Гряда" та система членства

#3 Повідомлення PT » 17 червня 2013, 13:13

Зверніть увагу ще на такий пункт.

Керівник заходу має право збирати попередньо якусь суму грошей з кожного учасника і не повертати їх, у випадку відмови від участі менше ніж за тиждень, не залежно від причин.

Зауважу,що має право, а не зобов'язан,ясна річ керівник завжди оцінює по ситуації.

Я,особисто,завжди буду так робити для ПВД , де відмова учасника збільшує суму витрат на групу або там де є обмеження по кількості місць.

Також чому це треба гарно описав Русіч після Псла
Висновок щодо грошей і записаних учасників: однозначно треба збирати якісь гроші наперед (скажімо 50-100 грн) з людини яка записується, якщо ця людина потім від участі відмовляється менше ніж за тиждень, то гроші не повертаються а йдуть або частково на оплату транспорту, або у фонд клубу, бо через такі відмови по-перше похід стає дорощим для інших учасників і по-друге, замість того хто відмовився міг піти хтось інший. Це правило має стосуватись усіх, я особисто теж не проти віддати якісь гроші на компенсацію, якби я відмовився від походу.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Бюджетна система турклубу "Гряда" та система членства

#4 Повідомлення Maidrax » 17 червня 2013, 16:20

У моїх заходах вже рік усі особи, що мали їхати і відмовились, не надавши заміну, оплачують усі витрати, які збільшили для інших учасників вартість заходу (проїзд у орендованому бусі, прокат і перевезення групового спорядження, свою частину розкладки тощо).

Відповісти