Школа каякінгу

Семінари, тренування, школа туризму,змагання
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Школа гребного слалома

#16 Повідомлення Русич » 06 червня 2013, 13:20

Так, Льоша нормальний тіп, краще потренуватись у нього поки це можливо. Після походу треба буде знову походити, треба вчити ескімоський і пересідати на каяк.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Valerian
Водій
Повідомлень: 427
З нами з: 05 квітня 2011, 10:52
Звідки: Київ

Re: Школа гребного слалома

#17 Повідомлення Valerian » 11 червня 2013, 22:32

Maidrax писав:Київкаякс знову розпочинають літні тренування на своїй базі в парку Дружби Народів.
Тренувати перші кілька тижнів буде Льоша Дудков (Кома), якого багато хто бачив на параді байд і вечорі водного відео - він класний чувак і нормально роздупляє.
Зараз набирається група повних новачків, тому приєднуватись зацікавленим варто саме зараз - вас навчать ескімоському перевороту, основам слалому, підкачають техніку байдарочної греблі, та і взагалі - якщо нормально працювати, то фізуха там добре прокачується.

Правда через похід на Кольський наша група не зможе відвідувати тренування до середини липня.

ПС: За сучасними тенденціями розвитку клубу усе напрацьоване на цих тренуваннях вам однозначно знадобиться, не виключено, що вже наступного року у клубу будуть свої каяки і каякери.
Зараз з брательником ходимо на тренування в Київкаякс у вівторок та четвер нажаль пропустили перші заняття але думаю що наздоженемо. Прикольно інші відчуття :kayak: ніж на каркасі :D хочемо місяць походити повчитися чому новому, та підкачати техніку греблі.)
Ті хто не пам`ятають минулого, приречені повторити його знову

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Школа гребного слалома

#18 Повідомлення Maidrax » 11 червня 2013, 23:43

Valerian писав: Зараз з брательником ходимо на тренування в Київкаякс у вівторок та четвер нажаль пропустили перші заняття але думаю що наздоженемо. Прикольно інші відчуття :kayak: ніж на каркасі :D хочемо місяць походити повчитися чому новому, та підкачати техніку греблі.)
Передавайте Льоші привіт, вчіть ескімос - може в тому році будемо фігарити :roll:

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Школа гребного слалома

#19 Повідомлення Maidrax » 31 липня 2013, 14:50

Ми зараз ведемо перемовини з клубом щодо організації тренувань на каяках виключно для групи "грядівців", буде ефективна та грамотна програма, можливо - виїзд на Мигії за результатами.
Попередньо 6-8 чоловік заявили про участь, але якщо когось ще це всерйоз цікавить - обов"язково пишіть мені, щоб я мав уявлення про розмір групи. Вважаю, що чоловік 12 можна набирати сміливо, все рівно навряд усі зможуть регулярно ходити, на більше - навряд чи стачить човників.
Формат участі я бачу лише у вигляді абонемента на місяць з послідовною програмою, просто покататись можна і так (прокат у них на базі діє щодня).

На даний момент так чи інакше інтерес виявили:
1. Я
2. Русіч
3. Рома
4. Даша
5. Сірко
6. Аня
7. Саня Б.
8. Валеріян
9. Ярослав
10. Аня Дергач

Відписуємось оперативно! Від остаточної кількості буде зрозуміла ціна (поки орієнтовно - біля 30 грн. за заняття).
Востаннє редагувалось 31 липня 2013, 15:08 користувачем Maidrax, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
Sirco
Православный
Повідомлень: 537
З нами з: 12 грудня 2011, 21:35
Звідки: Вишгород

Re: Школа гребного слалома

#20 Повідомлення Sirco » 31 липня 2013, 14:52

+1, цікавить час

Аватар користувача
Anya_Dergach
Активний користувач
Повідомлень: 78
З нами з: 15 жовтня 2012, 15:50

Re: Школа гребного слалома

#21 Повідомлення Anya_Dergach » 31 липня 2013, 14:59

також маю бажання брати участь

Аватар користувача
Sanja
Свій в доску
Повідомлень: 1012
З нами з: 20 серпня 2008, 18:37
Звідки: Kiev

Re: Школа гребного слалома

#22 Повідомлення Sanja » 31 липня 2013, 15:10

Я бы тоже записался, но могу ходить только с сентября, и если занятия будут не раньше 19.00

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Школа гребного слалома

#23 Повідомлення Maidrax » 08 серпня 2013, 13:27

Корочє пєчаль, з понеділка по четвер з 7 до 9 групі нашого розміру тренуватись не варіант - буде вільно не більше 5 човнів.
Тому варіанти лишаються - лише тренування з 5 до 7 (не знаю, скільком людям це підійде, думаю небагатьом) а також зовсім галімі варіанти з пятницею та вихідними.
Ну і просто брати прокат і кататись самим, але невеликою групкою (я так і робитиму). В принципі базові речі і вправи можу показати і я, типу там гребки, кріни, опори, зачеп, вставання від човна і тд.
На вересень швидше за все можливість буде, але ясно стане тільки під кінець серпня.

Сорі, що вийшов облом, з приводу вересня напишу, як тільки отримаю інфу.

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Школа гребного слалома

#24 Повідомлення Русич » 08 серпня 2013, 14:00

Тоді можна буде у вільні дні (пт, сб, нд коли буде виходити) брати каяки і плавати самим. Мені треба нормально навчитись вставати, а інше можна і на Південному Бузі спробувати )
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Школа гребного слалома

#25 Повідомлення Maidrax » 03 вересня 2013, 22:59

Чуваки, як я і писав, тема знову актуальна. Уже ходили з Русічем, в принципі повідомляв і інших. Народу зараз понт, програма тренувань грамотна. Вартість - 250 грн., двічі на тиждень (вівторок, четвер, 19-00) плюс в суботу і неділю можна кататись необмежено (але без тренера). Імхо це халява, особливо для тих, в кого багато вільних вихідних і бажання витиснути по максимуму з цього місяця.
Але ходити бажано саме в режимі абонементу, тобто увесь місяць. Якщо хтось, крім Русіча, Даші, Ані Дергач досі зацікавлений - пишіть мені, без попередження прохання не приходити, щоб не підставляти мене.

Це моє останнє повідомлення на форум, спрямоване на затягування народу на тренування, далі інфу буду розповсюджувати лише тим, у чиїй зацікавленості я впевнений.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Школа гребного слалома

#26 Повідомлення Maidrax » 17 травня 2016, 15:47

Maidrax писав: Це моє останнє повідомлення на форум, спрямоване на затягування народу на тренування, далі інфу буду розповсюджувати лише тим, у чиїй зацікавленості я впевнений.
Ан нєт, не останнє =)
Хочу проанонсувати набір на тренування з каякінгу та запросити на них усіх бажаючих, незалежно від досвіду.
Тренування відбуваються у понеділок та середу з 19-00 до 21-30 у Парку Дружби Народів на базі клубу kievkayaks.com

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Школа гребного слалома

#27 Повідомлення Maidrax » 04 травня 2017, 17:56

Оп-оп, набираємо двіж в школу каякінгу.
Всім, хто всерйоз хоче стати каякером, мочити страшні водоспади та адові бочки, а увечорі накатувати півко та угорать по русскому року - зголошуйтесь в приват.
Місць мало, заняття платні, і не факт, що з вас щось вийде в результаті :mrgreen:
Тренування двічі на тиждень у Парку дружби народів на базі клубу kievkayaks.com, заняття проводжу я (ніяких досягнень і регалій не маю), у програмі увесь класичний набір:
- техніка греблі;
- ескімоський переворот;
- контроль крінів та загальна координація;
- заняття на слаломній трасі;
- основи фрістайлу.

Одержані навички можна буде закріпити (або - ні) у наших регулярних виїздах на бурхливу воду.

Відповісти