Социальный фотопроект «Краса без обмежень»

Розмови ні про що
Відповісти
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Кунжутка
Активний користувач
Повідомлень: 149
З нами з: 29 травня 2012, 09:37

Социальный фотопроект «Краса без обмежень»

#1 Повідомлення Кунжутка » 12 листопада 2013, 12:34

Ребята, у кого есть необычные родственники и друзья, которые имеют физические ограничения, но не менее привлекательны и талантливы, которые любимы нами и живут полной жизнь - поддержите этот проект!!!

Фотопроект «Краса без обмежень» запрошує до участі людей з особливими потребами та активною життєвою позицією, а також пропонує співпрацю усім небайдужим! Фотопроект «Краса без обмежень» - це соціальна ініціатива, спрямована на розкриття внутрішнього світу людей з особливими потребами, підвищення їхньої самооцінки та впевненості в собі, подолання негативних соціальних стереотипів щодо даної категорії людей засобами фотомистецтва. Розпочавшись в регіональному форматі в Харкові, проект здобув широку популярність, в ньому вже взяло участь багато людей з різних регіонів України і навіть з Росії, постійно надходять заявки на участь від мешканців різних міст країни, деякі організації виступають з ініціативою проведення подібних проектів в своїх регіонах.

Основним компонентом проекту є професійні фотосесії, які проводяться зі знанням особливостей людей з обмеженими можливостями, за участю стилістів, візажистів, тощо.

Основним завданням є показ краси людини з особливими потребами, інколи прихованої, яку дуже часто не усвідомлює сама людина, знаходячись під впливом низької самооцінки, комплексів меншовартості, соціальних стереотипів, тощо. Такі зйомки підвищують самооцінку, допомагають усвідомити свою цінність, побачити самому свою красу, позбавитись комплексів.

Другий компонент проекту – це виставки фоторобіт, а також їхнє поширення та демонстрація іншими засобами: через мережу Інтернет, в друкованих ЗМІ, тощо. Споглядаючи знімки, люди бачать на них красу осіб з особливими потребами, часто приховану в звичайному житті за «масками» різних комплексів або затьмарену поширеними негативними стереотипами щодо цих людей. Глядачі починають розуміти або переконуються в тому, що інвалідність, хоч і накладає безумовно відбиток на особистість, але не замінює собою всю особистість, є її частиною, яка співіснує з іншими рисами та гранями.

Кожній людині притаманна краса, подарована природою або Богом, тільки не всі цю красу усвідомлюють в собі.
Запрошуємо до участі в фотопроекті «Краса без обмежень» людей з особливими потребами та активною життєвою позицією з усіх регіонів України!
Якщо ви хочете підвищити власну самооцінку, отримати цінний особистісний та психологічний досвід в ролі фотомоделі, готові заявити про себе, свою красу світові та собі самому – звертайтесь, будь ласка, до координатору проекту за вказаними нижче контактами!

Проект не має жодного сталого джерела фінансування. Це приватна ініціатива творчих та небайдужих людей, які прагнуть збільшувати кількість краси та добра у світі й нашій країні зокрема. З одного боку це дає свободу реалізовувати проект так, як ми вважаємо за потрібне, орієнтуючись на його чисту мету та особливості й потреби учасників. З іншого – певним чином обмежені ресурси не дозволяють реалізувати всі побажання учасників та амбітні плани авторів проекту.
Будемо вдячні за допомогу небайдужих людей!
Допомогти ви можете наступними способами:
- розповісти про фотопроект «Краса без обмежень» своїм друзям як в Інтернеті так і поза ним,
- долучитися до проекту в якості волонтера, стиліста, візажиста, тощо,
- надати для зйомок одяг, аксесуари, приміщення, інші ресурси,
- допомогти з друком знімків для виставок,
- допомогти з організацією та проведенням виставок (сприяти проведенню в різних місцях),
-розміщенням та поширенням знімків в Інтернеті й друкованих ЗМІ,
- допомогти фінансово на поточні витрати проекту (гарантуємо ефективне цільове використання коштів та детальну звітність).

З питаннями, побажаннями та пропозиціями звертайтесь, будь ласка, за вказаними контактами :
тел. 050-97-98-366
e-mail: svet@izymsky.com
З повагою автор та координатор проекту
громадський діяч, дефектолог, фотограф Ізюмська Світлана

http://vk.com/public54721650

або в пишіть мені в приват
Вкладення
Ника.jpg
Ника.jpg (122.33 Кіб) Переглянуто 4744 разів

Аватар користувача
chornyava
Активний користувач
Повідомлень: 469
З нами з: 26 травня 2011, 00:20
Контактна інформація:

Re: Социальный фотопроект «Краса без обмежень»

#2 Повідомлення chornyava » 13 листопада 2013, 18:28

я знаю в Києві є поет Юрій Тітов. у нього,здається, навіть сторінка в інтернеті є. видно,що хороша людина і все таке,але-але... не всі достойні мають здоров'я,на жаль
going zero waste :)

Аватар користувача
Кунжутка
Активний користувач
Повідомлень: 149
З нами з: 29 травня 2012, 09:37

Re: Социальный фотопроект «Краса без обмежень»

#3 Повідомлення Кунжутка » 14 листопада 2013, 16:17

О, дякую! спробуємо запропонувати))

Відповісти